CAB400M12XM3
Numărul produsului DigiKey
1697-CAB400M12XM3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CAB400M12XM3
Descriere
MOSFET 2N-CH 1200V 395A
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 1200V (1,2kV) 395A (Tc) – Cu montare pe carcasă
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
5,3mOhm la 400A, 15V
Producător
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (Max) la Id
3,6V la 92mA
Ambalaj
Cutie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
908nC la 15V
Stare piesă
Activ
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2450pF la 800V
Tehnologie
Silicon carbid (SiC)
Putere - Max
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Caracteristică FET
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pachet/cutie
Modul
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
395A (Tc)