MKP4F031003C00KSSD
Numărul produsului DigiKey
1928-1539-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MKP4F031003C00KSSD
Descriere
CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RAD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF Condensator cu peliculă 160V 250V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MKP4F031003C00KSSD Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip montare
Orificiu străpuns
Prod.
Pachet/cutie
Ambalaj
Vrac
Mărime/Dimensiune
0,512" L x 0,157" l (13,00mm x 4,00mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,354" (9,00mm)
Capacitanță
Terminație
Pini PC
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
0,394" (10,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
160V
Aplicații
Frecvență înaltă, Comutare
Valoare nominală tensiune - C.c.
250V
Valori nominale
Material dielectric
Caracteristici
Temperatură de funcționare
-55°C – 100°C