WMC-6-18-20DB-S
Numărul produsului DigiKey
5849-WMC-6-18-20DB-S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
WMC-6-18-20DB-S
Descriere
COUPLER 20 DB 6-18 GHZ SMA
Referință client
Descriere detaliată
Cuplor direcțional RF Celular, militar 6GHz – 18GHz 20dB 50W Modul, Conectori SMA
Categorie
Aplicații
Celular, militar
Producător
Werbel Microwave LLC
Pierdere la inserare
0,65dB
Serie
Putere - Max
50W
Ambalaj
Pachet pentru vânzare cu amănuntul
Izolație
36dB
Stare piesă
Activ
Pierdere la retur
20dB
Tip cuplor
Standard
Pachet/cutie
Modul, Conectori SMA
Frecvență
6GHz – 18GHz