WLBD1005HCU121TL
Numărul produsului DigiKey
1292-WLBD1005HCU121TLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1292-WLBD1005HCU121TLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1292-WLBD1005HCU121TLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
WLBD1005HCU121TL
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 2A 55mOhm
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
55mOhm
Producător
Walsin Technology Corporation
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,026" (0,65mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,047" L x 0,025" l (1,19mm x 0,64mm)
Valoare nominală curent (Max)
2A