0805B474K160CT
Numărul produsului DigiKey
1292-1584-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1292-1584-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1292-1584-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0805B474K160CT
Descriere
CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.47 µF ±10% 16V Condensator ceramic X7R 0805 (2012 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0805B474K160CT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Digi-Reel®
Rată defectare
Tip montare
Capacitanță
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Toleranță
±10%
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Tensiune - Nominală
Înălțime - Montat (Max)
Coeficient de temperatură
Grosime (Max)
0,053" (1,35mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C