0603B103K101CT | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 0603B103K101CT |
Descriere | CAP CER 10000PF 100V X7R 0603 |
Termen de livrare standard al producătorului | 20 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10000 pF ±10% 100V Condensator ceramic X7R 0603 (1608 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 0603B103K101CT Modele |
Categorie | Valori nominale – |
Prod. | Aplicații |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Rată defectare – |
Stare piesă Activ | Tip montare |
Capacitanță | Pachet/cutie 0603 (1608 metric) |
Toleranță ±10% | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm) |
Tensiune - Nominală | Înălțime - Montat (Max) – |
Coeficient de temperatură | Grosime (Max) 0,034" (0,87mm) |
Temperatură de funcționare -55°C – 125°C | Spațiu între derivații – |