0603B103K101CT
Numărul produsului DigiKey
1292-1383-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1292-1383-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1292-1383-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0603B103K101CT
Descriere
CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10000 pF ±10% 100V Condensator ceramic X7R 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0603B103K101CT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Rată defectare
Stare piesă
Activ
Tip montare
Capacitanță
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Toleranță
±10%
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Tensiune - Nominală
Înălțime - Montat (Max)
Coeficient de temperatură
Grosime (Max)
0,034" (0,87mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C