TEC-40-33-127
Numărul produsului DigiKey
345-1735-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TEC-40-33-127
Descriere
PELTIER TEC 40X40X3.3MM 8.5A
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TEC (răcitor termoelectric) 72,0W la 27°C 8.5 A 90°C
Categorie
Înălțime
3,30mm
Producător
Wakefield Thermal Solutions
Număr de etape
1
Serie
Curent - Max
8.5 A
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Max
15.4 V
Stare piesă
Activ
Rezistență
1.66 Ohms
Tip
TEC (răcitor termoelectric)
Temperatură de funcționare
90°C
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 40,00mm L x 40,00mm W
Caracteristici
Fire derivație, Etanșat - RTV silicon
Qmax la Th
72,0W la 27°C
Număr produs de bază
Delta Tmax la Th
68°C la 27°C