DC0802548M2B-2T0
Numărul produsului DigiKey
345-DC0802548M2B-2T0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DC0802548M2B-2T0
Descriere
FAN 80X25MM 48VDC
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 48V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 69,9CFM (1,96m³/min) 2 conductori de sârmă
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere (wați)
12 W
Prod.
RPM
Ambalaj
Vrac
Terminație
2 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Agenție de aprobare
CE, cURus
Lățime
25,40mm
Greutate
Flux de aer
69,9CFM (1,96m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,250A
Presiune statică
0,260inH2O (64,8Pa)
Interval de tensiune
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT), Umplut cu sticlă
Tip ventilator
Material - Lamă
Caracteristici
Protecție rotor blocat
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C