890414026007CS | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 732-890414026007CS-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 890414026007CS |
Descriere | WCAP-FTXH THB X2 FILM CAPACITORS |
Termen de livrare standard al producătorului | 25 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1 µF Condensator cu peliculă 310V 630V Polipropilenă (PP), Metalizat Radial |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 890414026007CS Modele |
Categorie | Temperatură de funcționare -40°C – 110°C |
Prod. | Tip montare Orificiu străpuns |
Serie | Pachet/cutie |
Ambalaj Tavă | Mărime/Dimensiune 1,024" L x 0,433" l (26,00mm x 11,00mm) |
Stare piesă Activ | Înălțime - Montat (Max) 0,803" (20,40mm) |
Capacitanță | Terminație Pini PC |
Toleranță ±10% | Spațiu între derivații 0,886" (22,50mm) |
Valoare nominală tensiune - C.a. 310V | Aplicații EMI, Suprimare RFI |
Valoare nominală tensiune - C.c. 630V | Valori nominale X2 |