155060GS73200 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
QT Brightek (QTB)
În stoc: 7.773
Fișă de date
Similar
QT Brightek (QTB)
În stoc: 2.988
Fișă de date
Verde 525nm Indicație cu leduri – discretă 3,3V 2-SMD, Fără derivație
155060GS73200
Numărul produsului DigiKey
732-155060GS73200TR-ND - Bandă și mosor (TR)
732-155060GS73200CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
732-155060GS73200DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
155060GS73200
Descriere
LED GREEN CLEAR CHIP SMD R/A
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
155060GS73200 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
3,3V
Prod.
Curent - Test
20mA
Serie
Unghi de vizualizare
120°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
520nm
Configurație
Independent
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
2-SMD, Fără derivație
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 1,00mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară bombată
Înălțime (Max)
0,85mm
Dimensiune lentilă
1,10mm x 0,60mm