151034BS03000
Numărul produsului DigiKey
732-11401-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
151034BS03000
Descriere
LED BLUE CLEAR T/H
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Albastru 470nm Indicație cu leduri – discretă 2,8V Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
151034BS03000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,8V
Prod.
Curent - Test
20mA
Serie
Unghi de vizualizare
30°
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
465nm
Configurație
Independent
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
Radial
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară bombată
Înălțime (Max)
5,55mm
Dimensiune lentilă
3,00mm diam.