Y5787100R000V0L poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
VPG Foil Resistors
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
VPG Foil Resistors
În stoc: 0
100 Ohms ±0,005% 0,6W Rezistență axială Radial Rezistent la umezeală, Neinductiv Foaie de metal
Y5787100R000V0L
Numărul produsului DigiKey
Y5787100R000V0L-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Y5787100R000V0L
Descriere
RES 100 OHM 0.6W 0.005% RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
Y5787100R000V0L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Rezistent la umezeală, Neinductiv
Prod.
Coeficient de temperatură
±1ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Vrac
Pachet/cutie
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,435" L x 0,185" l (11,05mm x 4,70mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,430" (10,92mm)