Y087510K0000T0L poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Echivalente parametric
Imaginea pentru Y087510K0000T0L nu este disponibilă
Y087510K0000T0L
Numărul produsului DigiKey
Y087510K0000T0L-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Y087510K0000T0L
Descriere
RES 10K OHM .3W .01% RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 kOhms ±0,01% 0,3W Rezistență axială Radial Rezistent la umezeală, Neinductiv Foaie de metal
Modele EDA/CAD
Y087510K0000T0L Modele
Coeficient de temperatură
±2ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Mărime/Dimensiune
0,228" L x 0,087" l (5,80mm x 2,20mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,256" (6,50mm)