VCCM600S
VCCM600S
Vox Power - VCCM600 Configuration
VCCM600S
Numărul produsului DigiKey
2050-VCCM600S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VCCM600S
Descriere
600 WATT CONDUCTION COOLED ITE F
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
600 W 4 Fantă carcasă sursă de alimentare configurabilă c.a./c.c.
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VCCM600S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Ieșire auxiliară 5V, 500mA
Producător
Vox Power Ltd.
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Serie
Mărime/Dimensiune
7,00" L x 4,00" l (177,8mm x 101,6mm)
Ambalaj
Cutie
Înălțime
1,61" (41,0mm)
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CB, CE, CSA, IEC, UL
Tip
Standard
Număr standard
60950-1; 62368-1
Număr de poziţii
4
Conector intrare
Bornă cu șurub
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Curent - Scurgere
1.5 mA
Putere (wați)
600 W
Tip răcire
Conducție
Eficiență
90%