CMD17-21VGC/TR8
Numărul produsului DigiKey
L62405TR-ND - Bandă și mosor (TR)
L62405CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
L62405DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CMD17-21VGC/TR8
Descriere
LED GREEN CLEAR 0805 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Verde – Indicație cu leduri – discretă 2,1V 0805 (2012 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CMD17-21VGC/TR8 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,1V
Prod.
Curent - Test
20mA
Serie
Unghi de vizualizare
140°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
570nm
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
2,00mm L x 1,25mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
1,20mm
Dimensiune lentilă
1,40mm x 1,25mm