1090A1-12V
Numărul produsului DigiKey
1090A1-12V-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
1090A1-12V
Descriere
INCAN PNL IND WIRE LEADS
Referință client
Descriere detaliată
Incandescent Indicator panou – – – 12V – Conductori de sârmă 4,6" (116,84mm)
Modele EDA/CAD
1090A1-12V Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent
Producător
Visual Communications Company - VCC
Formă decupare panou
Rotund
Serie
Dimensiuni decupare panou
0,50" (12,70mm)
Ambalaj
Pungă
Dimensiune lentilă
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară bombată
Tip
Incandescent
Valoare nominală în milicandele
Culoare lampă
Lungime de undă - Maximă
Culoare lentilă
Roșu
Unghi de vizualizare
Transparență lentilă
Stil terminație
Conductori de sârmă 4,6" (116,84mm)
Valori nominale
Protecție la infiltrare
Tensiune
12V