PTS0603M1B100RP100
Numărul produsului DigiKey
749-1056-2-ND - Bandă și mosor (TR)
749-1056-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
749-1056-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTS0603M1B100RP100
Descriere
SENSOR RTD 100OHM 0603
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 Ohms RTD Platină (Pt) – 3850ppm/°C 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PTS0603M1B100RP100 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Terminație
Plăcuțe SMD (SMT)
Producător
Vishay
Acuratețe
Serie
Coeficient de temperatură
3850ppm/°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent
500 µA
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență la 0°C
100 Ohms
Grad
Automobile
Toleranță rezistență
±0,3K
Calificare
AEC-Q200
Material RTD
Platină (Pt)
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C