MFU0805FF02000P500
Numărul produsului DigiKey
749-1743-2-ND - Bandă și mosor (TR)
749-1743-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
749-1743-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MFU0805FF02000P500
Descriere
FUSE BOARD MOUNT 2A 32VDC 0805
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 A AC 32 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 0805 (2012 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MFU0805FF02000P500 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
50A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
0.0101
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
UL
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l x 0,018" Î (2,00mm x 1,25mm x 0,45mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
Rezistență c.c. la îngheț
0.067 Ohms