MFU0805FF01250P100
Numărul produsului DigiKey
MFU08051.25TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MFU08051.25CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MFU08051.25DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MFU0805FF01250P100
Descriere
FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0805
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.25 A AC 32 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 0805 (2012 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MFU0805FF01250P100 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
50A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
0.004
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
UL
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l x 0,018" Î (2,00mm x 1,25mm x 0,45mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
Rezistență c.c. la îngheț
0.125 Ohms