VJ0805A101JXBAC
Numărul produsului DigiKey
720-VJ0805A101JXBACTR-ND - Bandă și mosor (TR)
720-VJ0805A101JXBACCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
720-VJ0805A101JXBACDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VJ0805A101JXBAC
Descriere
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 pF ±5% 100V Condensator ceramic C0G, NP0 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
VJ0805A101JXBAC Modele
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±5%
Grosime (Max)
0,057" (1,45mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C