VJ0805A101JXAMC
Numărul produsului DigiKey
720-1980-2-ND - Bandă și mosor (TR)
720-1980-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
720-1980-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VJ0805A101JXAMC
Descriere
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0805
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 pF ±5% 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0805 (2012 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VJ0805A101JXAMC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±5%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,057" (1,45mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C