VJ0603Y104KXAAC
Numărul produsului DigiKey
720-1848-2-ND - Bandă și mosor (TR)
720-1848-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
720-1848-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VJ0603Y104KXAAC
Descriere
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF ±10% 50V Condensator ceramic X7R 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
VJ0603Y104KXAAC Modele
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,038" (0,97mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C