VJ0603A220JXBAC
Numărul produsului DigiKey
720-VJ0603A220JXBACTR-ND - Bandă și mosor (TR)
720-VJ0603A220JXBACCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
720-VJ0603A220JXBACDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VJ0603A220JXBAC
Descriere
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 0603
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 pF ±5% 100V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
VJ0603A220JXBAC Modele
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±5%
Grosime (Max)
0,036" (0,92mm)
Coeficient de temperatură
Stil derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C