T55V337M6R3C0015
Numărul produsului DigiKey
3581-T55V337M6R3C0015TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3581-T55V337M6R3C0015CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3581-T55V337M6R3C0015DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T55V337M6R3C0015
Descriere
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
330 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 6.3 V 2917 (7343 metric) 15mOhm la 100kHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Producător
Vishay Sprague
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Capacitanță
330 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
Tensiune - Nominală
6.3 V
Cod dimensiune producător
V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
15mOhm la 100kHz