T55V227M010C0018
Numărul produsului DigiKey
718-2196-2-ND - Bandă și mosor (TR)
718-2196-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
718-2196-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T55V227M010C0018
Descriere
CAP TANT POLY 220UF 10V 2917
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 10 V 2917 (7343 metric) 18mOhm la 100kHz
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
T55V227M010C0018 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Producător
Vishay Sprague
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Capacitanță
220 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
Tensiune - Nominală
10 V
Cod dimensiune producător
V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
18mOhm la 100kHz