T55P475M6R3C0500
Numărul produsului DigiKey
718-2072-2-ND - Bandă și mosor (TR)
718-2072-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
718-2072-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T55P475M6R3C0500
Descriere
CAP TANT POLY 4.7UF 6.3V 0805
Termen de livrare standard al producătorului
37 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 6.3 V 0805 (2012 metric) 500mOhm la 100kHz
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
T55P475M6R3C0500 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Producător
Vishay Sprague
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Capacitanță
4.7 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
Tensiune - Nominală
6.3 V
Cod dimensiune producător
P
ESR (Rezistență serie echivalentă)
500mOhm la 100kHz