293D225X9010A2TE3
Numărul produsului DigiKey
718-1130-2-ND - Bandă și mosor (TR)
718-1130-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
718-1130-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
293D225X9010A2TE3
Descriere
CAP TANT 2.2UF 10% 10V 1206
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µF Turnat Condensatoare pe bază de tantal 10 V 1206 (3216 metric) 6,3Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
293D225X9010A2TE3 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Prod.
Durată de funcționare la temp.
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Capacitanță
Înălțime - Montat (Max)
0,071" (1,80mm)
Toleranță
±10%
Spațiu între derivații
Tensiune - Nominală
10 V
Cod dimensiune producător
A
Tip
Turnat
Caracteristici
De uz universal
ESR (Rezistență serie echivalentă)
6,3Ohm