SUM40010EL-GE3 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SUM40010EL-GE3 |
Descriere | MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK |
Termen de livrare standard al producătorului | 55 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 40 V 120A (Tc) 375W (Tc) Montare pe suprafață TO-263 (D2PAK) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SUM40010EL-GE3 Modele |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 230 nC @ 10 V |
Prod. | Vgs (Max) ±20V |
Serie | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 11155 pF @ 30 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Caracteristică FET – |
Stare piesă Activ | Disipare putere (Max) 375W (Tc) |
Tip FET | Temperatură de funcționare -55°C – 175°C (TJ) |
Tehnologie | Grad – |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 40 V | Calificare – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 4,5V, 10V | Pachet dispozitiv furnizor TO-263 (D2PAK) |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 1,6mOhm la 30A, 10V | Pachet/cutie |
Vgs(th) (Max) la Id 2,5V la 250µA | Număr produs de bază |