SUM40010EL-GE3
Numărul produsului DigiKey
SUM40010EL-GE3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SUM40010EL-GE3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SUM40010EL-GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SUM40010EL-GE3
Descriere
MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
55 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 40 V 120A (Tc) 375W (Tc) Montare pe suprafață TO-263 (D2PAK)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SUM40010EL-GE3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
230 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
11155 pF @ 30 V
Disipare putere (Max)
375W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
40 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,6mOhm la 30A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA