SUD19P06-60L-E3
Numărul produsului DigiKey
SUD19P06-60L-E3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SUD19P06-60L-E3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SUD19P06-60L-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SUD19P06-60L-E3
Descriere
MOSFET P-CH 60V 19A TO252
Termen de livrare standard al producătorului
63 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 60 V 19A (Tc) 2,7W (Ta), 46W (Tc) Montare pe suprafață TO-252AA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SUD19P06-60L-E3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
40 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1710 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2,7W (Ta), 46W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252AA
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
60mOhm la 10A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA