IRFBG20PBF
Numărul produsului DigiKey
IRFBG20PBF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IRFBG20PBF
Descriere
MOSFET N-CH 1000V 1.4A TO220AB
Termen de livrare standard al producătorului
43 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 1000 V 1,4A (Tc) 54W (Tc) Orificiu străpuns TO-220AB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IRFBG20PBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
500 pF @ 25 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
54W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1000 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220AB
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
11Ohm la 840mA, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
38 nC @ 10 V