TS7Y503KR32
Numărul produsului DigiKey
716-TS7Y503KR32TR-ND - Bandă și mosor (TR)
716-TS7Y503KR32CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
716-TS7Y503KR32DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TS7Y503KR32
Descriere
TS7 Y 50K 10% TR E3
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 kOhms 0,5W, 1/2W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Vishay Sfernice
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
50 kOhms
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,277" x 0,264" fațetă (7,04mm x 6,70mm)
Toleranță
±10%