TS7Y205KR32
Numărul produsului DigiKey
716-TS7Y205KR32-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TS7Y205KR32
Descriere
TS7 Y 2M 10% TR E3
Descriere detaliată
2 MOhms 0,05W, 1/20W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Rezistență
2 MOhms
Putere (wați)
0,05W, 1/20W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,277" x 0,264" fațetă (7,04mm x 6,70mm)
Toleranță
±10%