TS7Y204KR32
Numărul produsului DigiKey
716-TS7Y204KR32-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TS7Y204KR32
Descriere
TS7 Y 200K 10% TR E3
Descriere detaliată
200 kOhms 0,45W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Rezistență
200 kOhms
Putere (wați)
0,45W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,277" x 0,264" fațetă (7,04mm x 6,70mm)
Toleranță
±10%