TS7Y105KR32
Numărul produsului DigiKey
716-TS7Y105KR32TR-ND - Bandă și mosor (TR)
716-TS7Y105KR32CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
716-TS7Y105KR32DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TS7Y105KR32
Descriere
TS7 Y 1M 10% TR E3
Descriere detaliată
1 MOhms 0,09W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Rezistență
1 MOhms
Putere (wați)
0,09W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,277" x 0,264" fațetă (7,04mm x 6,70mm)
Toleranță
±10%