TS7Y103KR32
Numărul produsului DigiKey
716-TS7Y103KR32-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TS7Y103KR32
Descriere
TS7 Y 10K 10% TR E3
Descriere detaliată
10 kOhms 0,5W, 1/2W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Ambalaj
Vrac
Rezistență
10 kOhms
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,277" x 0,264" fațetă (7,04mm x 6,70mm)
Toleranță
±10%