TS7X502KR10
Numărul produsului DigiKey
716-TS7X502KR10-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TS7X502KR10
Descriere
TS7 Y 5K 10% TR E3
Descriere detaliată
5 kOhms 0,5W, 1/2W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare laterală
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Tip ajustare
Reglare laterală
Ambalaj
Vrac
Rezistență
5 kOhms
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,290" x 0,264" fațetă (7,37mm x 6,71mm)
Toleranță
±10%