TS7X103KR10
Numărul produsului DigiKey
716-TS7X103KR10TR-ND - Bandă și mosor (TR)
716-TS7X103KR10CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
716-TS7X103KR10DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TS7X103KR10
Descriere
TS7 X 10K 10% TR E3
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 kOhms 0,5W, 1/2W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare laterală
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Vishay Sfernice
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare laterală
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
10 kOhms
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,290" x 0,264" fațetă (7,37mm x 6,71mm)
Toleranță
±10%