TS7X103KR10 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TS7X103KR10 |
Descriere | TS7 X 10K 10% TR E3 |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 kOhms 0,5W, 1/2W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare laterală |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Coeficient de temperatură ±100ppm/°C |
Producător Vishay Sfernice | Număr de rotații 1.0 |
Serie | Tip ajustare Reglare laterală |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Material rezistiv Cermet |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Rezistență 10 kOhms | Stil terminație Aripă gen „pescăruș” |
Putere (wați) 0,5W, 1/2W | Mărime/Dimensiune Dreptunghiular - 0,290" x 0,264" fațetă (7,37mm x 6,71mm) |
Toleranță ±10% |