TS63Y104KR10
Numărul produsului DigiKey
TS63Y-100KTR-ND - Bandă și mosor (TR)
TS63Y-100KCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TS63Y-100KDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TS63Y104KR10
Descriere
TRIMMER 100K OHM 0.25W GW TOP
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 kOhms 0,25W, 1/4W Aripă gen „pescăruș” Montare pe suprafață Potențiometru ajustabil Cermet 15.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TS63Y104KR10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Vishay Sfernice
Număr de rotații
15.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Rezistență
100 kOhms
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Putere (wați)
0,25W, 1/4W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,270" x 0,197" fațetă (6,85mm x 5,00mm)
Toleranță
±10%