T73YU103KT20
T73YU103KT20
T73YU103KT20
Numărul produsului DigiKey
716-T73YU103KT20-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
T73YU103KT20
Descriere
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 kOhms 0,5W, 1/2W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Cermet 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
T73YU103KT20 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Producător
Vishay Sfernice
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Tub
Material rezistiv
Cermet
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
10 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,5W, 1/2W
Mărime/Dimensiune
Dreptunghiular - 0,276" x 0,260" fațetă (7,00mm x 6,60mm)
Toleranță
±10%