VDMY10C0
Numărul produsului DigiKey
751-VDMY10C0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
751-VDMY10C0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
751-VDMY10C0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VDMY10C0
Descriere
DISPLAY 7SEG 0.39" SGL YLW 10SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Module de afișare - caractere și numere cu leduri Galben 7 segmente 1 Caracter Catod comun 2V 20mA 0,591" Î x 0,386" l x 0,124" A (15,00mm x 9,80mm x 3,15mm) 10-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VDMY10C0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Pin comun
Catod comun
Producător
Vishay Semiconductor Opto Division
Culoare
Galben
Serie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Test
20mA
Stare piesă
Activ
Valoare nominală în milicandele
2,75mcd
Număr de caractere
1
Lungime de undă - Maximă
588nm
Mărime/Dimensiune
0,591" Î x 0,386" l x 0,124" A (15,00mm x 9,80mm x 3,15mm)
Disipare putere (Max)
70mW
Dimensiune cifre/alfa
0,39" (10,00mm)