T59EE226M050C0100
Numărul produsului DigiKey
718-2255-2-ND - Bandă și mosor (TR)
718-2255-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
718-2255-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T59EE226M050C0100
Descriere
CAP TANT POLY 22UF 50V 2917
Termen de livrare standard al producătorului
53 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 50 V 2917 (7343 metric) 100mOhm la 100kHz
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
T59EE226M050C0100 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
Vishay Polytech
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Capacitanță
22 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,169" (4,30mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
Tensiune - Nominală
50 V
Cod dimensiune producător
EE
Tip
Turnat
Valori nominale
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100mOhm la 100kHz