T55V226M035C0070
Numărul produsului DigiKey
3581-T55V226M035C0070TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3581-T55V226M035C0070CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
T55V226M035C0070
Descriere
CAP TANT POLY 22UF 35V 2917
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 35 V 2917 (7343 metric) 70mOhm la 100kHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
Vishay Polytech
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Capacitanță
22 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
Tensiune - Nominală
35 V
Cod dimensiune producător
V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70mOhm la 100kHz