T55D475M063C0100
Numărul produsului DigiKey
3581-T55D475M063C0100TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3581-T55D475M063C0100CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
T55D475M063C0100
Descriere
CAP TANT POLY 4.7UF 63V 2917
Termen de livrare standard al producătorului
53 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 63 V 2917 (7343 metric) 100mOhm la 100kHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
Vishay Polytech
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Capacitanță
4.7 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,122" (3,10mm)
Toleranță
±20%
Spațiu între derivații
Tensiune - Nominală
63 V
Cod dimensiune producător
D
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100mOhm la 100kHz