VSSAF3N50-M3/6A
Numărul produsului DigiKey
VSSAF3N50-M3/6AGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
VSSAF3N50-M3/6AGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
VSSAF3N50-M3/6AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VSSAF3N50-M3/6A
Descriere
DIODE SCHOTTKY 50V 3A DO221AC
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 50 V 3A Montare pe suprafață DO-221AC (SlimSMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VSSAF3N50-M3/6A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 mA @ 50 V
Prod.
Capacitanță la Vr, F
570pF la 4V, 1MHz
Serie
Grad
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Calificare
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
50 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-221AC (SlimSMA)
Curent - Mediu rectificat (Io)
3A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-40°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
540 mV @ 3 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)