VS-VSKDS409/150
Numărul produsului DigiKey
112-VS-VSKDS409/150-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VS-VSKDS409/150
Descriere
DIODE MOD SCHOTTKY 150V ADDAPAK
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 150 V 100A Cu montare pe carcasă ADD-A-PAK (3)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.03 V @ 200 A
Producător
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Ambalaj
Vrac
Curent - Scurgere inversă la Vr
6 mA @ 150 V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
ADD-A-PAK (3)
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
150 V
Pachet dispozitiv furnizor
ADD-A-PAK®
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
100A