VS-65PQ015-N3
Numărul produsului DigiKey
112-VS-65PQ015-N3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VS-65PQ015-N3
Descriere
DIODE SCHOTTKY 15V 65A TO247AC
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 15 V 65A Orificiu străpuns TO-247AC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VS-65PQ015-N3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
18 mA @ 15 V
Ambalaj
Tub
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
15 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247AC
Curent - Mediu rectificat (Io)
65A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 125°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
500 mV @ 65 A