VS-15EVL06-M3/I
Numărul produsului DigiKey
VS-15EVL06-M3/IGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
VS-15EVL06-M3/IGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
VS-15EVL06-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VS-15EVL06-M3/I
Descriere
DIODE STANDARD 600V 15A SLIMDPAK
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 600 V 15A Montare pe suprafață SlimDPAK
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VS-15EVL06-M3/I Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Timp recuperare inversă (trr)
60 ns
Serie
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 600 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
600 V
Pachet dispozitiv furnizor
SlimDPAK
Curent - Mediu rectificat (Io)
15A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.35 V @ 15 A